TP-POE-HP-24G
- Артикул производителя:
- TP-POE-HP-24G
- Производитель/Бренд:
- Tycon Systems Inc.
- Краткое описание:
- 24V 36W HIGH POWER GIGABIT POE P
- Производитель :
- Tycon Systems Inc.
- Категория товара :
- Power over Ethernet (PoE)
- Approval Agency :
- FCC, TUV
- Compliance :
- IEEE802.3af, IEEE802.3at
- Current - Output :
- 1.5 A
- Data Rate :
- 10/100/1000 Mbps
- Efficiency :
- 85%
- Features :
- OCP, OVP, SCP
- Mounting Type :
- Desktop
- Number of Ports :
- 1
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 60°C
- Power (Watts) - Per Port :
- 36W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 4.90" L x 3.00" W x 1.50" H (124.5mm x 76.2mm x 38.1mm)
- Standard Number :
- Type :
- Passive Injector
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 24V