POE21-240
- Артикул производителя:
- POE21-240
- Производитель/Бренд:
- Phihong USA
- Краткое описание:
- POE SPLITTER 21W 24V DESKTOP
- Производитель :
- Phihong USA
- Категория товара :
- Power over Ethernet (PoE)
- Approval Agency :
- CE
- Compliance :
- IEEE802.3at
- Current - Output :
- 875 mA
- Data Rate :
- 10/100/1000 Mbps
- Efficiency :
- 80%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Mounting Type :
- Desktop
- Number of Ports :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Power (Watts) - Per Port :
- 21W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 3.97" L x 2.20" W x 1.10" H (100.0mm x 56.0mm x 27.9mm)
- Standard Number :
- Type :
- Splitter
- Voltage - Input :
- 45 ~ 57V
- Voltage - Output :
- 24V