LPFH-60-15
- Артикул производителя:
- LPFH-60-15
- Краткое описание:
- LED DRVR CC/CV AC/DC 9-15V 2.5A
- Approval Agency :
- cURus
- Current - Output (Max) :
- 2.5A
- Dimming :
- Efficiency :
- 87%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Power (Watts) :
- 60 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm)
- Type :
- Constant Current, Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 400VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 200VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output :
- 9 ~ 15V