CEN-100-36
- Артикул производителя:
- CEN-100-36
- Производитель/Бренд:
- MEAN WELL USA Inc.
- Краткое описание:
- LED DRVR CC AC/DC 23.4-36V 2.65A
- Производитель :
- MEAN WELL USA Inc.
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CB, CE, cURus, PSE, TUV
- Current - Output (Max) :
- 2.65A
- Dimming :
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 95 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP66
- Size / Dimension :
- 6.85" L x 2.46" W x 1.59" H (174.0mm x 62.5mm x 40.5mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 295VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 23.4 ~ 36V