FSP150-SZAE(070)DG
- Артикул производителя:
- FSP150-SZAE(070)DG
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 125-280V 540
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Current - Output (Max) :
- 700mA
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 92%
- Features :
- OTP, OVP, SCP
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 50°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 150 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 8.62" L x 2.68" W x 1.53" H (219.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 108VAC
- Voltage - Isolation :
- 500 V
- Voltage - Output :
- 125 ~ 280V