FSP80-ZZAE1(280)DG
- Артикул производителя:
- FSP80-ZZAE1(280)DG
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 22-54V 1400-
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Current - Output (Max) :
- 2.8A
- Dimming :
- PWM
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- OTP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 60°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 80 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 7.44" L x 2.38" W x 1.50" H (189.0mm x 60.5mm x 38.1mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 108VAC
- Voltage - Isolation :
- 500 V
- Voltage - Output :
- 22 ~ 54 V