PLDA60-2500-277AR
- Артикул производителя:
- PLDA60-2500-277AR
- Current - Output (Max) :
- 2.5A
- Dimming :
- Efficiency :
- 85%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 60 W
- Size / Dimension :
- 10.32" L x 1.58" W x 0.99" H (262.0mm x 40.0mm x 25.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 9 ~ 24V