EBR010U-0700-14
- Артикул производителя:
- EBR010U-0700-14
- Производитель/Бренд:
- ERP Power, LLC
- Краткое описание:
- 120 VAC, 87% EFFICIENCY, ROUND P
- Производитель :
- ERP Power, LLC
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 700mA
- Dimming :
- ELV, Triac
- Efficiency :
- 85%
- Features :
- OCP, OTP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 90°C
- Power (Watts) :
- 10 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP20
- Size / Dimension :
- 2.28" Dia x 1.25" H (57.9mm x 31.8mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 132VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 9 ~ 14V