PLDA60-1666-277A
- Артикул производителя:
- PLDA60-1666-277A
- Производитель/Бренд:
- CUI Inc.
- Краткое описание:
- LED DVR AC/DC
- Производитель :
- CUI Inc.
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CE, cURus, PSE, TUV
- Current - Output (Max) :
- 1.666A
- Dimming :
- Efficiency :
- 85%
- Features :
- OTP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 60 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 10.32" L x 1.58" W x 0.99" H (262.1mm x 40.1mm x 25.1mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 9 ~ 36V