LED90W-056-C1600
- Артикул производителя:
- LED90W-056-C1600
- Производитель/Бренд:
- Thomas Research Products
- Краткое описание:
- LED POWER SUPPLY
- Производитель :
- Thomas Research Products
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- Current - Output (Max) :
- 1.6A
- Dimming :
- Efficiency :
- 91%
- Features :
- OCP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- 90 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP66
- Size / Dimension :
- 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (163.1mm x 71.4mm x 46.5mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 18 ~ 56V