LED40W-040-C1000-D-HV
- Артикул производителя:
- LED40W-040-C1000-D-HV
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 13-40V 1A
- Approval Agency :
- cURus
- Current - Output (Max) :
- 1A
- Dimming :
- Analog
- Efficiency :
- 85%
- Power (Watts) :
- 40 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP66, NEMA 4
- Size / Dimension :
- 3.78" L x 2.80" W x 1.26" H (96.0mm x 71.0mm x 32.0mm)
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 528VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 312VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 13 ~ 40V