PLED60W-042-C1400-D
- Артикул производителя:
- PLED60W-042-C1400-D
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 14-42V 1.4A
- Current - Output (Max) :
- 1.4A
- Dimming :
- Analog
- Efficiency :
- 86%
- Power (Watts) :
- 60 W
- Size / Dimension :
- 5.12" L x 2.33" W x 1.47" H (130.0mm x 59.2mm x 37.3mm)
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 14 ~ 42V