SI-CU1425001WW
- Артикул производителя:
- SI-CU1425001WW
- Производитель/Бренд:
- Samsung Semiconductor, Inc.
- Краткое описание:
- LED DVR CC AC/DC 20-50V 1.4A
- Производитель :
- Samsung Semiconductor, Inc.
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- cURus
- Current - Output (Max) :
- 1.4A
- Dimming :
- Analog
- Efficiency :
- 87%
- Features :
- OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 50 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP20
- Size / Dimension :
- 11.81" L x 1.18" W x 0.83" H (300.0mm x 30.0mm x 21.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Terminal Block
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 277VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 108VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 20 ~ 50V