LEG100W-143-C0700
- Артикул производителя:
- LEG100W-143-C0700
- Производитель/Бренд:
- Thomas Research Products
- Краткое описание:
- LED DRIVR CC AC/DC 48-143V 700MA
- Производитель :
- Thomas Research Products
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 700mA
- Dimming :
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- 100 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP66
- Size / Dimension :
- 9.47" L x 1.80" W x 1.32" H (240.5mm x 45.8mm x 33.5mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 277VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 120VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 48 ~ 143V