PDA150B-S350G
- Артикул производителя:
- PDA150B-S350G
- Производитель/Бренд:
- Phihong USA
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 0-425V .35A
- Производитель :
- Phihong USA
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 350mA
- Dimming :
- Efficiency :
- 94%
- Features :
- OCP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 150 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP66
- Size / Dimension :
- 9.49" L x 2.32" W x 1.54" H (241.0mm x 59.0mm x 39.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 277VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 120VAC
- Voltage - Isolation :
- 4.242 kV
- Voltage - Output :
- 0 ~ 425V