PDA125B-2A8F
- Артикул производителя:
- PDA125B-2A8F
- Краткое описание:
- LED DVR CC AC/DC 34-44.6V 2.8A
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 2.8A
- Dimming :
- Efficiency :
- 93%
- Features :
- OCP, OVP, SCP
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 60°C
- Power (Watts) :
- 125 W
- Ratings :
- IP66
- Size / Dimension :
- 7.64" L x 2.68" W x 1.46" H (194.0mm x 68.0mm x 37.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Voltage - Input (Max) :
- 304VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 4.242 kV
- Voltage - Output :
- 34 ~ 44.6V