PDA060B-1A0B
- Артикул производителя:
- PDA060B-1A0B
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 39-56V 1.07A
- Approval Agency :
- cURus
- Current - Output (Max) :
- 1.07A
- Dimming :
- Efficiency :
- 91%
- Features :
- OCP, OVP, SCP
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 60 W
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 6.48" L x 1.69" W x 1.26" H (164.5mm x 43.0mm x 32.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output :
- 39 ~ 56V