PDA025H-520A
- Артикул производителя:
- PDA025H-520A
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 30-48V 520MA
- Approval Agency :
- cURus
- Current - Output (Max) :
- 520mA
- Dimming :
- Triac
- Efficiency :
- 83%
- Features :
- OTP, OVP, SCP
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 90°C
- Power (Watts) :
- 25 W
- Ratings :
- IP66
- Size / Dimension :
- 3.15" L x 2.44" W x 1.00" H (80.0mm x 62.0mm x 25.4mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Voltage - Input (Max) :
- 132VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 108VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output :
- 30 ~ 48V