PLED200W-190
Артикул производителя:
PLED200W-190
Производитель/Бренд:
Thomas Research Products
Краткое описание:
LED DRIVER CV AC/DC 190V 1.05A
Производитель :
Thomas Research Products
Категория товара :
LED Drivers
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
1.05A
Dimming :
Efficiency :
91%
Features :
OCP, OVP, SCP
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
Power (Watts) :
200 W
Product Status :
Obsolete
Ratings :
IP66, NEMA 6
Size / Dimension :
9.34" L x 2.33" W x 1.47" H (237.3mm x 59.2mm x 37.3mm)
Standard Number :
Termination Style :
Wire Leads
Topology :
AC DC Converter
Type :
Constant Voltage
Voltage - Input (Max) :
277VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
190V