PLED200W-081
- Артикул производителя:
- PLED200W-081
- Производитель/Бренд:
- Thomas Research Products
- Краткое описание:
- LED DRIVER CV AC/DC 81V 2.45A
- Производитель :
- Thomas Research Products
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 2.45A
- Dimming :
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- OCP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- 200 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP66, NEMA 6
- Size / Dimension :
- 9.34" L x 2.33" W x 1.47" H (237.3mm x 59.2mm x 37.3mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 277VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 100VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 81V