PLED200W-057
- Артикул производителя:
- PLED200W-057
- Краткое описание:
- LED DRIVER CV AC/DC 57V 3.5A
- Current - Output (Max) :
- 3.5A
- Dimming :
- Efficiency :
- 90%
- Power (Watts) :
- 200 W
- Size / Dimension :
- 9.34" L x 2.33" W x 1.47" H (237.3mm x 59.2mm x 37.3mm)
- Type :
- Constant Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 277VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 100VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 57V