LED50W-072
- Артикул производителя:
- LED50W-072
- Краткое описание:
- LED DRIVER CV AC/DC 72V 700MA
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Current - Output (Max) :
- 700mA
- Dimming :
- Efficiency :
- 88%
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 60°C
- Power (Watts) :
- 50 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP66
- Size / Dimension :
- 7.64" L x 1.69" W x 0.98" H (194.0mm x 43.0mm x 25.0mm)
- Type :
- Constant Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 72V