TRC-075S375DT
- Артикул производителя:
- TRC-075S375DT
- Производитель/Бренд:
- Thomas Research Products
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 10-20V 3.75A
- Производитель :
- Thomas Research Products
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Current - Output (Max) :
- 3.75A
- Dimming :
- Analog
- Efficiency :
- 87%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 75 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 5.91" L x 2.66" W x 1.44" H (150.0mm x 67.5mm x 36.5mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 10 ~ 20V