LED75W-257
- Артикул производителя:
- LED75W-257
- Краткое описание:
- LED DRIVER CV AC/DC 257V 300MA
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Current - Output (Max) :
- 300mA
- Dimming :
- Efficiency :
- 91%
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 75 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP66
- Size / Dimension :
- 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (173.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
- Type :
- Constant Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 257V