PLED75W-020
- Артикул производителя:
- PLED75W-020
- Производитель/Бренд:
- Thomas Research Products
- Краткое описание:
- LED DRIVER CV AC/DC 20V 3.75A
- Производитель :
- Thomas Research Products
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Current - Output (Max) :
- 3.75A
- Dimming :
- Efficiency :
- 87%
- Features :
- OCP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 65°C
- Power (Watts) :
- 75 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP66, NEMA 6
- Size / Dimension :
- 5.00" L x 2.32" W x 1.47" H (140.2mm x 58.9mm x 37.3mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 20V