PLED75W-020-C3750-D
- Артикул производителя:
- PLED75W-020-C3750-D
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 7-20V 3.75A
- Current - Output (Max) :
- 3.75A
- Dimming :
- Analog
- Efficiency :
- 87%
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 65°C
- Power (Watts) :
- 75 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 5.00" L x 2.32" W x 1.47" H (140.2mm x 58.9mm x 37.3mm)
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 7 ~ 20V