LE150S24VN
- Артикул производителя:
- LE150S24VN
- Производитель/Бренд:
- SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
- Краткое описание:
- LED DRIVER CV AC/DC 24V 6.25A
- Производитель :
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CE, CSA, EN, UL
- Current - Output (Max) :
- 6.25A
- Dimming :
- Efficiency :
- 93%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -35°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 150 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 8.90" L x 2.66" W x 1.57" H (226.0mm x 67.5mm x 40.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 24V