LXC26-1050SW
- Артикул производителя:
- LXC26-1050SW
- Производитель/Бренд:
- Advanced Energy
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 13-25V 1.05A
- Производитель :
- Advanced Energy
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CE, cULus, EN
- Current - Output (Max) :
- 1.05A
- Dimming :
- Efficiency :
- 84%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 26 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP66
- Size / Dimension :
- 3.15" L x 3.07" W x 1.06" H (80.0mm x 78.0mm x 27.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output :
- 13 ~ 25V