LED75W-056-C1400-D
- Артикул производителя:
- LED75W-056-C1400-D
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 18-56V 1.4A
- Approval Agency :
- CE, CSA, cULus, EN
- Current - Output (Max) :
- 1.4A
- Dimming :
- Analog
- Efficiency :
- 90%
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 75 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP66
- Size / Dimension :
- 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (163.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 18 ~ 56V