LED60W-170-C0350
- Артикул производителя:
- LED60W-170-C0350
- Краткое описание:
- LED DRIVR CC AC/DC 56-170V 350MA
- Current - Output (Max) :
- 350mA
- Dimming :
- Efficiency :
- 92%
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 65°C
- Power (Watts) :
- 60 W
- Size / Dimension :
- 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (163.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 56 ~ 170V