LED60W-134-C0450
Артикул производителя:
LED60W-134-C0450
Производитель/Бренд:
Thomas Research Products
Краткое описание:
LED DRIVR CC AC/DC 44-134V 450MA
Производитель :
Thomas Research Products
Категория товара :
LED Drivers
Approval Agency :
CE, CSA, cULus, EN
Current - Output (Max) :
450mA
Dimming :
Efficiency :
92%
Features :
OCP, OVP, SCP
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-30°C ~ 65°C
Power (Watts) :
60 W
Product Status :
Obsolete
Ratings :
IP66
Size / Dimension :
6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (163.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Standard Number :
Termination Style :
Wire Leads
Topology :
AC DC Converter
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
44 ~ 134V