LXC85-1400SW
- Артикул производителя:
- LXC85-1400SW
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 31-61V 1.4A
- Approval Agency :
- CE, cULus, EN
- Current - Output (Max) :
- 1.4A
- Dimming :
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- OTP, OVP, SCP
- Operating Temperature :
- -35°C ~ 60°C
- Power (Watts) :
- 85 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 6.97" L x 2.66" W x 1.46" H (177.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 31 ~ 61V