PDA015B-350C
- Артикул производителя:
- PDA015B-350C
- Производитель/Бренд:
- Phihong USA
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 17.5-42V
- Производитель :
- Phihong USA
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- cULus, PSE
- Current - Output (Max) :
- 350mA
- Dimming :
- Efficiency :
- 82%
- Features :
- OCP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 15 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP20
- Size / Dimension :
- 5.20" L x 1.60" W x 0.80" H (132.0mm x 40.0mm x 21.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Terminal Block
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 132VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.23 kV
- Voltage - Output :
- 17.5 ~ 42V