PDA006B-700C
- Артикул производителя:
- PDA006B-700C
- Производитель/Бренд:
- Phihong USA
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 2.5-7.5V
- Производитель :
- Phihong USA
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- cULus, PSE
- Current - Output (Max) :
- 700mA
- Dimming :
- Efficiency :
- 70%
- Features :
- OCP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 6 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP20
- Size / Dimension :
- 2.68" L x 1.40" W x 0.81" H (68.0mm x 35.5mm x 20.5mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Terminal Block
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 132VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output :
- 2.5 ~ 7.5V