LXD50-0700SW
- Артикул производителя:
- LXD50-0700SW
- Производитель/Бренд:
- Advanced Energy
- Краткое описание:
- LED DRIVER CC AC/DC 24-72V 700MA
- Производитель :
- Advanced Energy
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CE, cULus, EN
- Current - Output (Max) :
- 700mA
- Dimming :
- Analog
- Efficiency :
- 87%
- Features :
- OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -35°C ~ 55°C
- Power (Watts) :
- 50 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 7.60" L x 1.67" W x 1.36" H (193.0mm x 42.5mm x 34.5mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 24 ~ 72V