LXV150-081SW
- Артикул производителя:
- LXV150-081SW
- Производитель/Бренд:
- Advanced Energy
- Краткое описание:
- LED DRIVER CV AC/DC 81V 1.85A
- Производитель :
- Advanced Energy
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CE, cULus, EN
- Current - Output (Max) :
- 1.85A
- Dimming :
- Efficiency :
- 94%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -35°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 150 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 7.84" L x 2.66" W x 1.58" H (199.0mm x 67.5mm x 40.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 81V