HLG-600H-30
- Артикул производителя:
- HLG-600H-30
- Краткое описание:
- LED DRVR CC/CV AC/DC
- Approval Agency :
- CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, KC, PSE, RCM, TUV
- Current - Output (Max) :
- 20A
- Dimming :
- Efficiency :
- 95%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Power (Watts) :
- 600 W
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 9.97" L x 5.67" W x 1.91" H (253.2mm x 144.0mm x 48.5mm)
- Type :
- Constant Current, Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 30V