ACE-H20-1555CP
- Артикул производителя:
- ACE-H20-1555CP
- Краткое описание:
- 20W CONSTANT POWER EMERGENCY BA
- Current - Output (Max) :
- 1.33A
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 55°C
- Power (Watts) :
- 73 W
- Size / Dimension :
- 13.30" L x 2.44" W x 1.49" H (337.8mm x 62.0mm x 37.8mm)
- Type :
- Constant Power
- Voltage - Input (Max) :
- 277VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 120VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 15 ~ 55V