HVGC-320-3500B
- Артикул производителя:
- HVGC-320-3500B
- Производитель/Бренд:
- MEAN WELL USA Inc.
- Краткое описание:
- LED DVR CC AC/DC 45.7-91.4V 3.5A
- Производитель :
- MEAN WELL USA Inc.
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- cURus
- Current - Output (Max) :
- 3.5A
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 93%
- Features :
- OTP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Power (Watts) :
- 320 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 528VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 180VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 45.7 ~ 91.4V