HLG-320H-42AB
- Артикул производителя:
- HLG-320H-42AB
- Производитель/Бренд:
- MEAN WELL USA Inc.
- Краткое описание:
- LED DRVR CC/CV AC/DC
- Производитель :
- MEAN WELL USA Inc.
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CB, CCC, CE, cURus, EAC, KC, PSE, RCM, TUV
- Current - Output (Max) :
- 7.65A
- Dimming :
- Efficiency :
- 95%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Power (Watts) :
- 321 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP65
- Size / Dimension :
- 8.87" L x 3.54" W x 1.72" H (225.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current, Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 42V