HBG-240-36A
- Артикул производителя:
- HBG-240-36A
- Краткое описание:
- LED DVR CC/CV ACDC 21.6-36V 6.7A
- Current - Output (Max) :
- 6.7A
- Dimming :
- Efficiency :
- 92.5%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 75°C
- Power (Watts) :
- 240 W
- Ratings :
- IP65
- Size / Dimension :
- 7.54" Dia x 2.72" H (191.5mm x 69.0mm)
- Type :
- Constant Current, Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 21.6 ~ 36V