HVGC-150-500B
- Артикул производителя:
- HVGC-150-500B
- Краткое описание:
- LED DRVR CC AC/DC 30-300V 500MA
- Current - Output (Max) :
- 500mA
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 91%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C
- Power (Watts) :
- 150 W
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 8.70" L x 2.68" W x 1.53" H (221.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 528VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 180VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 30 ~ 300V