HVGC-150-1400A
- Артикул производителя:
- HVGC-150-1400A
- Производитель/Бренд:
- MEAN WELL USA Inc.
- Краткое описание:
- LED DRVR CC AC/DC 12-107V 1.4A
- Производитель :
- MEAN WELL USA Inc.
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CB, CE, cURus, TUV
- Current - Output (Max) :
- 1.4A
- Dimming :
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- OTP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C
- Power (Watts) :
- 150 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP65
- Size / Dimension :
- 8.70" L x 2.68" W x 1.53" H (221.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 528VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 180VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 12 ~ 107V