ACE-X10-1555CP
- Артикул производителя:
- ACE-X10-1555CP
- Краткое описание:
- 10W CONSTANT POWER EMERGENCY BA
- Current - Output (Max) :
- 660mA
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 55°C
- Power (Watts) :
- 36 W
- Size / Dimension :
- 5.23" L x 2.48" W x 1.18" H (132.8mm x 63.0mm x 30.0mm)
- Type :
- Constant Power
- Voltage - Input (Max) :
- 277VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 120VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 15 ~ 55V