HVG-65-48A
Артикул производителя:
HVG-65-48A
Производитель/Бренд:
MEAN WELL USA Inc.
Краткое описание:
LED DVR CC/CV AC/DC 43-53V 1.36A
Производитель :
MEAN WELL USA Inc.
Категория товара :
LED Drivers
Approval Agency :
cURus
Current - Output (Max) :
1.36A
Dimming :
Efficiency :
90%
Features :
OCP, OTP, OVP, SCP
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
Power (Watts) :
65 W
Product Status :
Active
Ratings :
IP65
Size / Dimension :
6.50" L x 2.42" W x 1.45" H (165.0mm x 61.5mm x 36.8mm)
Standard Number :
Termination Style :
Wire Leads
Topology :
AC DC Converter
Type :
Constant Current, Voltage
Voltage - Input (Max) :
528VAC
Voltage - Input (Min) :
180VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
43 ~ 53V