MLE60-24DC-P
- Артикул производителя:
- MLE60-24DC-P
- Производитель/Бренд:
- Emcod Lighting Group
- Краткое описание:
- JBOX DRIVER AC/DC 24V 2.5A 60W
- Производитель :
- Emcod Lighting Group
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- Current - Output (Max) :
- Dimming :
- Efficiency :
- Features :
- Number of Outputs :
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- 60 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- Standard Number :
- Termination Style :
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- Voltage - Input (Min) :
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 24V