ELG-200-C1050B-3Y
- Артикул производителя:
- ELG-200-C1050B-3Y
- Краткое описание:
- LED CC AC/DC DRIVER 200W
- Current - Output (Max) :
- 1.05A
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 93%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 200 W
- Size / Dimension :
- 8.66" L x 2.80" W x 1.48" H (220.0mm x 71.0mm x 37.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 100VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 95 ~ 190V