NPF-90D-12
- Артикул производителя:
- NPF-90D-12
- Краткое описание:
- LED DRVR CC AC/DC 7.2-12V 7.5A
- Approval Agency :
- CB, CCC, CE, cURus, ENEC
- Current - Output (Max) :
- 7.5A
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 88%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 90 W
- Size / Dimension :
- 6.73" L x 2.48" W x 1.48" H (171.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 7.2 ~ 12V