ELG-150-C500B-3Y
- Артикул производителя:
- ELG-150-C500B-3Y
- Краткое описание:
- LED CC AC/DC DRIVER 150W
- Current - Output (Max) :
- 500mA
- Dimming :
- Efficiency :
- 92%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Power (Watts) :
- 150 W
- Size / Dimension :
- 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 100VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 150 ~ 300V