HLN-60H-54B
- Артикул производителя:
- HLN-60H-54B
- Производитель/Бренд:
- MEAN WELL USA Inc.
- Краткое описание:
- LED DRVR CC/CV AC/DC 54V 1.15A
- Производитель :
- MEAN WELL USA Inc.
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CB, CE, cURus, PSE, TUV, UR
- Current - Output (Max) :
- 1.15A
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 90.5%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 60 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP64
- Size / Dimension :
- 6.34" L x 2.42" W x 1.38" H (161.0mm x 61.5mm x 35.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current, Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 54V